Nowe mobilne głośniki Bluetooth 4 w 1 w Polsce

Platinet wprowadza kolejne nowości pod własną marką OMEGA. Tym razem krakowski dystrybutor akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych przygotował coś specjalnego dla miłośników smartfonów i tabletów, którzy nie są zadowoleni z jakości dźwięku generowanego przez te urządzenia. Do internetowego sklepu firmy trafiły właśnie dwa nowe modele głośników Bluetooth – Challenger OG04 i Enterprise OG05.

Challenger OG04 i Enterprise OG05 to głośniki stereo w technologii Bluetooth generujące wysokiej jakości dźwięk. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na ich bezprzewodowe połączenie nie tylko z tabletami i smartfonami, ale również laptopami, komputerami stacjonarnymi czy tradycyjnymi telefonami komórkowymi. Za pomocą kabla Line-In można do nich podłączyć także zewnętrzne źródła dźwięku, np. odtwarzacz MP3 lub MP4. Wygodne sterowanie urządzeniami jest możliwe za pomocą wbudowanych przycisków, które pozwalają m.in. regulować głośność, przewijać utwory, a nawet odbierać połączenia telefoniczne. Ponadto dzięki wbudowanemu mikrofonowi głośniki mogą służyć jako zestaw bezprzewodowy do rozmów telefonicznych i telekonferencji na Skypie i innych komunikatorach. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 800mAh zapewnia kilka godzin pracy bez potrzeby ładowania urządzeń.

Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz wadze nieprzekraczającej 500 g głośniki doskonale sprawdzą się także w terenie. Deklarowany przez producenta zasięg na otwartej przestrzeni to 10 metrów. Dodatkowo model Challenger OG04 został wyposażony w specjalny uchwyt, pełniący funkcję stacji dokującej do tabletów czy smartfonów, który pozwala na zamocowanie ich w pozycji pionowej lub poziomej. Rozwiązanie to umożliwia wygodne korzystanie z multimedialnych funkcji podłączanego sprzętu, takich jak np. oglądanie filmów. Dzięki jednolitej kolorystycznie, aluminiowej obudowie oraz smukłym kształtom, urządzenia zyskały elegancki wygląd. Głośniki dostępne są w kolorze czarnym, a model Enterprise OG05 również białym.

Urządzenia można nabyć w sklepie internetowym firmy Platinet pod adresem: http://www.sklep.platinet.pl/

Dokładna specyfikacja:

Challenger OG04:

 • obsługa formatu MP3,

 • wersja Bluetooth: 4.0,

 • wymiary: 271 x 43 x 69 mm,

 • akumulator litowo-jonowy o pojemności 800mAh,

 • moc wyjściowa: 2 x 3W,

 • częstotliwość: 30Hz – 20kHz.

Enterprise OG05:

 • obsługa formatu MP3,

 • akumulator litowo-jonowy o pojemności 800mAh,

 • moc wyjściowa: 2 x 3W,

 • częstotliwość: 30Hz – 20kHz,

 • dostępny kolor czarny i biały,

 • wymiary: 120 x 7 3 x 58 mm.

DOWNLOAD

IFA_2019_banner_EN
BANER_CEBIT_EN
VGCSP_low-res (5)
004


Contact US

Company:      

Name*:      

Surname*:      

Office status:      

Your E-mail*:      

Department*:      

Write your message:      

Upload attachment (max 1MB):      

Upload attachment 1 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 2 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 3 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 4(max 1MB):       [remove]

Upload attachment 5 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 6 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 7 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 8 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 9 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 10 (max 1MB):       [remove]

      *Required fields

 

I hereby agree to the processing of the following personal information for marketing and trading purposes, in particularly I agree to receiving trading and informational materials via email.