Pierwszy w Europie pendrive do tabletów

Polska firma Platinet S.A., jako pierwsza w Europie wprowadziła do oferty przenośną pamięć Flash z microUSB i standardowym złączem USB. Nowy pendrive z obustronną wtyczką współpracuje ze wszystkimi tabletami na Androidzie, Windows 8 oraz smartfonami obsługującymi tryb hostu USB OTG. Obie wtyczki w technologii USB 2.0 pracują w standardzie Plug and Play.

Tablet Flash Drive powstał jako odpowiedź na wymagania użytkowników urządzeń mobilnych oraz zapotrzebowanie rynku na peryferia związane z tabletami i smarfonami. Platinet zdecydował się na rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnej pamięci o wtyczkę microUSB umieszczoną po drugiej stronie pendriva, ograniczając przy tym rozmiary urządzenia do minimum (6,7x17x64,5 mm). Serce pamięci Flash, dostępnej w pojemnościach 8, 16 i 32GB, zabezpiecza aluminiowa obudowa w trzech najpopularniejszych kolorach; srebrnym, czarnym oraz granatowym.

Producent zadbał nie tylko o materiały, ale także rozsądne parametry techniczne, maksymalna prędkość odczytu to 22Mb/s, zapisu 8MB/s. Dodatkowo urządzenia posiadają oprogramowanie szyfrujące dane, a wyposażenie nowej pamięci Flash w microUSB eliminuje użycie dodatkowych przejściówek, które do tej pory umożliwiały komunikację urządzeń z pamięciami zewnętrznymi. Wszystkie modele zaprojektowane w technologii USB 2.0 pracują w standardzie Plug and Play i objęte są 2-letnią gwarancją.

Co ciekawe, Tablet Flash Drive działa nie tylko z tabletami na Androidzie i Windows 8, ale także smartfonami z funkcją hostu OTG (On the Go), pozwalającą korzystać z peryferiów do urządzeń mobilnych, m.in. pendrivów, a nawet myszek i klawiatur. Ze sprzętu krakowskiego producenta można oczywiście korzystać na wszystkich typach komputerów, również Mac’ach od Apple.

Systemy operacyjne współpracujące z Tablet Flash Drive to: Android od 2.0, Windows 8, Vista Home Basic/Home Premium/Business/Enterprise/Ultimate/Starter, Windows XP Professional/Home Edition, Windows 2000 Professional, Windows Me, Mac OS10.1~10.4.7, Linux z jądrem 2.4 i wyższe wersje.

Tablet Flash Drive od Platinet dostępny jest już w sklepie internetowym producenta oraz w większości sklepów z elektroniką w całej Polsce.

Film o produkcie: https://www.youtube.com/watch?v=IZGwRtpPj8U

DOWNLOAD

001
cover
VGCMO+VGTMO_low-res
BANER_CEBIT_EN


Contact US

Company:      

Name*:      

Surname*:      

Office status:      

Your E-mail*:      

Department*:      

Write your message:      

Upload attachment (max 1MB):      

Upload attachment 1 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 2 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 3 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 4(max 1MB):       [remove]

Upload attachment 5 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 6 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 7 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 8 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 9 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 10 (max 1MB):       [remove]

      *Required fields

 

I hereby agree to the processing of the following personal information for marketing and trading purposes, in particularly I agree to receiving trading and informational materials via email.