Technologie mobilne na bielskich Targach Edukacyjnych

W dniu 18.IV.2013 (czwartek) w Bielsku – Białej w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty przy ul. Akademii Umiejętności 1A odbyły się targi edukacyjne, w których uczestniczyło ponad 120 dyrektorów placówek oświatowych z terenu powiatu bielskiego.

Organizatorami targów byli Biuro Plus oraz Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej. Podczas targów, obok Biura Plus, swoją ofertę skierowaną do szkół zaprezentowały 2×3, Esselte, Argo oraz Platinet S.A. – polski producent tabletów, który w jednej z krakowskich szkół prowadzi pilotaż programu „Cyfrowa Klasa”. Przy okazji targów uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnego szkolenia przeprowadzonego przez zespół Platinet, dotyczącego wykorzystania tabletów do pracy z uczniami.

Takie szkolenia są bardzo potrzebne, choćby ze względu na rządowy program cyfryzacji szkół. Dzięki nim, zarówno dyrektorzy szkół, nauczyciele, jak i rodzice mogą przekonać się o zaletach wykorzystania technologii mobilnych w edukacji, potencjał tkwiący w rozwiązaniach tego typu jest ogromny – mówił Kristopher Dzidzik, reprezentujący Platinet S.A.

Słowa te zdaje się potwierdzać fakt, iż prezentacja edukacyjnych możliwości tabletów spotkała się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem odwiedzających tegoroczne targi.

DOWNLOAD

001
007
IFA_2018_mailing_EN
cover


Contact US

Company:      

Name*:      

Surname*:      

Office status:      

Your E-mail*:      

Department*:      

Write your message:      

Upload attachment (max 1MB):      

Upload attachment 1 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 2 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 3 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 4(max 1MB):       [remove]

Upload attachment 5 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 6 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 7 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 8 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 9 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 10 (max 1MB):       [remove]

      *Required fields

 

I hereby agree to the processing of the following personal information for marketing and trading purposes, in particularly I agree to receiving trading and informational materials via email.