arrow

Kariera

W związku z nowymi projektami i rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.
Specjalista ds. Eksportu na rynki francuskojęzyczne

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie należało:

  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z Francji, Belgii, Luxemburga oraz innych krajów francuskojęzycznych.
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż, kontrola i analiza transakcji
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji i szkoleń produktowych
  • budowanie wizerunku firmy i produktów na rynkach zagranicznych
  • reprezentowanie firmy na targach zagranicznych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego
  • silne zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • upór i konsekwencja w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów biznesowych (1-2 delegacje na kwartał)

Dodatkowe atuty:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie branżą IT oraz elektroniki użytkowej oraz nowoczesnych technologii
  • doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • doświadczenie w handlu zagranicznym
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie, motywujący system wynagrodzeń – stałe wynagrodzenie + system premiowy zależny od wyników pracy
Produkt Manager

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa procesu zamówień
  • analiza dostępności i koordynacja terminów dostaw
  • bieżący kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • współpraca z dostawcami i ustalanie warunków współpracy
  • utrzymywanie stanów magazynowych na określonym poziomie
  • zarządzanie produktami z kategorii elektroniki użytkowej
  • koordynowanie procesu płatności
  • obsługa procesu zamówienia oraz importu towarów z Chin

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w imporcie z rynkiem chińskim (azjatyckim)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość produktów z kategorii elektroniki użytkowej
  • mile widziane doświadczenie z produktami z branży OZE
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praca na procesach importowych)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności analitycznego myślenia
  • wykształcenie wyższe – preferowany handel międzynarodowy
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • samodzielności, inicjatywy i kreatywności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

  • Zainteresowanie branżą IT i elektroniki użytkowej
  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym

To oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w zależności od osiąganych rezultatów

Benefity:

  • Darmowe obiady firmowe
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Darmowe ładowanie aut elektrycznych przed firmą
Klikając w przycisk „Wyślij”, „Wyślij teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PLATINET S.A. z siedzibą w: Tadeusza Śliwiaka 48, 30-798 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: handlowy@platinet.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: handlowy@platinet.pl.