Słuchawki z nieplączącym się kablem od Platinet

Do oferty sprzętu audio Platinet dołączyły słuchawki dokanałowe FreeSound pod marką własną firmy – FreeStyle. Model FH2110 dostępny w 5 kolorach wyposażono w system izolacji dźwięku, wbudowany moduł sterujący smartfonem i odtwarzaczami audio, mikrofon oraz płaski, nieplączący się kabel. Do końca roku firma zamierza wprowadzić około 150 nowych produktów.

Prezentowany model słuchawek skierowany jest do aktywnej grupy użytkowników. Zastosowano w nich system „noise isolating”, który sprawia, że dźwięki dochodzące z zewnątrz o głośności poniżej 30db nie mają prawa zakłócić słuchania muzyki czy prowadzenia rozmowy telefonicznej. Szeroki zakres częstotliwości i dynamiczny system wzmocnienia basów sprawiają, że słuchawki polecane są szczególnie fanom takich gatunków muzycznych, jak rock, jazz, pop czy muzyka elektroniczna. Model FreeSound FH2100 wyposażony został również w mikrofon oraz wbudowany moduł sterujący smartfonem i odtwarzaczami audio działającymi w środowisku Windows, Android oraz urządzeniami Apple.

Najbardziej zaskakuje jednak kabel dołączony do słuchawek, który w odróżnieniu od standardowych modeli dostępnych na rynku, jest płaski. Ten mały, wydawałoby się, drobiazg konstrukcyjny sprawia, że przewód nigdy się nie plącze, co jest odwiecznym utrapieniem użytkowników przenośnego sprzętu audio. Dotychczas rozwiązanie to było dostępne jedynie w przypadku urządzeń z najwyższego pułapu cenowego.

Słuchawki FreeSound to nie jedyna nowość Platinetu w segmencie mobilnego audio. Już niebawem do sprzedaży trafi kolejny, równie niebanalny model z serii FreeStyle – Zipper. W tym przypadku przewód słuchawek wszyty został w suwak, co oprócz zaskakującego efektu wizualnego zapobiega także jego zaplątywaniu się. Dostępne w pięciu kolorach modele FreeSound i Zipper charakteryzować będzie solidna jakość wykonania.

Wśród nowości, które będą miały swoją premierę w najbliższym czasie, znajdzie się także pracująca w technologii 3.0 nowoczesna słuchawka Bluetooth Multipoint. To, co ją wyróżnia, to możliwość pracy z dwoma telefonami (np. prywatnym i służbowym) oraz wysokiej jakości transmisja głosu przy niewielkim poborze energii, możliwa dzięki zastosowaniu mocnych komponentów. Słuchawka umożliwi rozmowę nawet przez 4 godziny przy aż 75-godzinnym okresie czuwania.

DOWNLOAD

OG81
paperworld_baner_eng
004
IFA_2018_mailing_EN


Contact US

Company:      

Name*:      

Surname*:      

Office status:      

Your E-mail*:      

Department*:      

Write your message:      

Upload attachment (max 1MB):      

Upload attachment 1 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 2 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 3 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 4(max 1MB):       [remove]

Upload attachment 5 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 6 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 7 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 8 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 9 (max 1MB):       [remove]

Upload attachment 10 (max 1MB):       [remove]

      *Required fields

 

I hereby agree to the processing of the following personal information for marketing and trading purposes, in particularly I agree to receiving trading and informational materials via email.